Aktualności

VII Turniej Tenisa Ziemnego PSB CUP

W kieleckim Centrum Tenisowym odbył się VII Turniej Tenisa Ziemnego PSB CUP.

VII Turniej Tenisa Ziemnego PSB CUP

W kieleckim Centrum Tenisowym odbył się VII Turniej Tenisa Ziemnego PSB CUP. W Turnieju rozegranym w dniach 13-14.06.2013  udział wzięli  akcjonariusze Grupy PSB, ich pracownicy i wykonawcy oraz dostawcy Grupy PSB, którzy są jednocześnie sponsorami turnieju. Sponsorem Generalnym po raz kolejny jest firma Deante, sponsorami zwyczajnymi firmy: Basf, Ciret, Hauraton, Izohan, Kreisel.

W ciągu dwóch dni turnieju zawodnicy rozegrali gry singlowe, w podziale na 2 kategorie wiekowe oraz gry deblowe wg formuły open. W pierwszym dniu zostały rozegrane mecze do półfinałów w grach singlowych.
Podczas turnieju dla osób towarzyszących została przygotowana krótka wycieczka po okolicach Kielc. Panie zwiedzały Klasztor na Karczówce, Jaskinię Raj, Rezerwat Przyrody i Amfiteatr na Kadzielni oraz zostały zaproszone na przejażdżkę wokół Kielc Hummerem H2 o długości 10 m  przeznaczonym dla 20 osób.

Po słonecznym i pełnym pracy dniu na kortach, zawodnicy wraz z osobami towarzyszącymi zostali zaproszeni na kolację przy dzwiękach ludowej kapeli Jędrusie. Goście wykorzystując śpiewniki Grupy PSB chętnie śpiewali biesiadne znane piosenki wraz z kapelą, Wszyscy świetnie się bawili, ale ze względu na trwający turniej dość wcześnie zakończyli zabawę na parkiecie.

W piątek drugi dzień turnieju tenisa ziemnego, odbyły się mecze półfinałowe i mecze finałowe oraz turniej drugiej szansy.

Wyniki rozgrywek:

- Singiel w kategorii wiekowej M2 (powyżej 47 lat)
1. Stanisław Kalbarczyk ( Amarol)
2. Jan Żelezny ( Eltor)
3. Tadeusz Glinkowski ( Budpol)

- Singiel w kategorii wiekowej M1 (do 47 lat)
1. Paweł Kopeć ( Ciret)
2. Krzysztof Chocholski ( Basf)
3. Zbigniew Czapliński ( Deante)

- Debel, formuła open
1. Tadeusz Glinkowski/Adam Tomczak (Budkol) 
2. Waldemar Tunkiewicz(Marbud)/Maciej Balcerak (Deante) 
3. Ryszard Żelazny/Jan Żelezny ( Eltor)

- Turniej drugiej szansy 
1. Arkadiusz Słowiński ( Arteks)
2. Krzysztof Misztal (Arteks)
3. Krzysztof Baran ( Kreisel)

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, wszystkim zawodnikom i sponsorom serdecznie dziękujemy.

Porady

Trwa ładowanie...

Inspiracje

Trwa ładowanie...